DOĞUM SONRASI MUAYENE

Bebeğinizin doğumundan 2-6 hafta sonra doktorunuzla görüşme randevusu alınız. Ki­lonuz, tansiyonunuz, göğüsleri­niz ve karnınız muayene edile­cektir. Pelvıs muayenesi yapı­lacaktır. Doktorunuz vücudu­nuzdaki değişikliklerden nasıl kurtulduğunuzu tesbıt edecek­tir. Ya da problem varsa bunu size belirtecektir.

Doğum kontrolü, cinsel ilişki ya da düşünceleriniz hak­kındaki sorularınızı doktoru­nuzla tartışmalısınız. Sizde olu­şabilecek problemlerin çözülmesi için bu an sızın için en ıyısıdır Böy­lece gelecek için bir sağlık bakım programı oluşturabilirsiniz.

Herhangi bir sorunuz varsa bunu doktorunuz cevaplayabilir. Ve rutin bir doğum sonrası bakım programı hazırlamanıza yardım edebilir.

Hızlı Ulaşım
Marmara Üniversitesi Eğ.Araş.Hast.Pendik
  • Mail : tevfik.yoldemir@marmara.edu.tr
  • Mail: info@yoldemir.com
Bizi Facebook'da Bulun

Sağlıklı ve Mutlu Günler


    UYARI : Bu sitede yer alan bilgiler, insanları sağlıkları hakkında bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, tıbbı tedavinin mutlak surette bir hekim tarafından yapılması zorunludur.
    Bilgilerin yanlış veya uygunsuz kullanımından doğacak mağduriyetten, konu içeriğini yazan veya düzenleyen kişiler sorumlu değildir. Sitedeki bilgilere dayanılarak teşhis ve tedavi yapmayınız.
    Bu siteyi ziyaret etmek ve/veya siteye üye olmakla bunları kabul etmiş sayılırsınız.